•  
  •  
  •  
  •  

Nová Lancia Ypsilon

Komfort a technológia

New Ypsilon so svojim inovatívnym vybavením predstavuje kompaktné vozidlo, poskytujúce špičkovú technológiu a maximálnu bezpečnosť, všetko s ohľadom na životné prostredie.

 

MAGIC PARKING

Parkovací asistenčný systém, ktorý pomáha vodičovi rozoznať vhodné miesto pre parkovanie. Adekvátne rozmerom vozidla nastaví parkovací manéver prostredníctvom automatického pôsobenia na riadenie.

 

 

START&STOP

Zariadenie, ktoré automaticky vypne motor pri každom zastavení a znovu ho naštartuje pri rozjazde. Systém Start&Stop umožňuje výraznú úsporu paliva, zníženie emisií, hladiny akustického tlaku a je ideálny pre jazdu v meste.

 

LED ZADNÍ SVĚTLA

Inovatívny dizajn zadných svetlometov a smeroviek vybavených LED-diódovými prúžkami /trubicami/ prináša výraznejšie osvetlenie a s tým spojenú vyššiu bezpečnosť na akejkoľvek vozovke.

 

SMART FUEL

Zariadenie nahrádzajúce tradičný uzáver hrdla palivovej nádrže, ktoré zjednoduší tankovanie, odstráni riziko emisie plynov a úniku paliva.

 

 

 

Blue&Me™ s USB portom

Interaktívny systém infotainment, ktorý umožnuje ovládať telefón a mediaplayer prostredníctvom hlasových povelov a tlačidiel na volante. K dispozici sú funkcie: Sada pripojenia Bluetooth® - čítanie SMS, priame prepojenie s iPod™ a iPhone™, USB pre MP3 a MP4/AAC/M4A audio.

Copyright © 2011 FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES SR s.r.o. Produced by Picabo.cz, a.s. | Používaním týchto stránok súhlasíte s Obchodnými podmienkami
FCA Group | www.lanciatrendvision.comwww.lanciachannel.tvwww.lanciaforsocial.org